دستور العمل خدمات پس از فروش

شرکت سیم و کابل دامغان (بهفر) بر این باور است که حمایت از حقوق مصرف کنندگان و مشتری مداری رمز بقای این واحد تولیدی بوده و یکی از مهمترین معیارهای حیات و ترقی شرکت توجه ویژه به خدمات پس از فروش خصوصاً کالاهای مصرفی و بادوام می باشد.

کیفیت بالا و قیمت رقابت پذیر و معقول شرط لازم برای موفقیت در فروش کالا می باشد لیکن شرط برای تدوام حضور یک محصول در بازار تضمین خدمات پس از فروش آن است بنابراین توجه رسیدگی به خواست مشتری در حفظ  بازارهای موجود گسترش آن  نقش قابل توجهی را می تواند ایفاء کند.

در ضمن در فضای رقابتی  امروز آنچه رویکرد استقبال از کالا را افزایش می دهد ارتقای کیفیت خدمات پس از فروش آن است هرچه شرایط گارانتی و خدمات بهتر باشد نگاه مشتری با اعتماد بیشتری همراه خواهد بود ضمن اینکه خریدار همواره با اطمینان بیشتری به سمت خرید محصولات دارای گارانتی معتبر و موثر می باشد.

+ 80
شماره مشتریان وفادار
- 80
کالای مرجوع شده
+ 80
گارانتی صادر شده
  1. تولید کنندگان سیم و کابل جهت فروش و توزیع انواع محصولات خود بستر لازم به منظور ارائه خدمات پس از فروش متناسب با دامنه و گستره شبکه توزیع و فروش را در کشور فراهم نمایند

  2. تولید کنندگان سیم و کابل در طول مدت ضمانت مکلفند که هر نوع نقص یا عیب ذاتی که در محصول فروخته شده وجود دارد یا در نتیجه استفاده معمول از آن بروز نموده را با توجه به ضمانت نامه و مشخصات اعلامی بر مصرف کننده مسئولیت آن را پذیرفته و جایگزین یا خسارت آن را حداکثر دو هفته پس از تاریخ شکایت به مشتری مسترد نماید.

  3. مسئولیت واحدهای خدمات پس از فروش:

  • اموزش و ارائه اطلاعات فنی و کاربردی مورد نیاز مشتری
  • دریافت شکایت مشتری در خصوص سیم و کابل معیوب و ارائه رسید
  • بررسی و کارشناسی عیب سیم و کابل
  • اعلام نظر کارشناسی بر مشتری